INFORMASYON

shape Rox Hotel Ankara
Element
img

Since 2019

Keyif dolu anlar ile tatilinizi eşsiz kılalım.

Informasyon

Rox Hotel Ankara, Modern mimarisi ve iç Dizaynı ile misafirlerinin konforunu sağlamak adına son teknolojiden faydalanmakla beraber, teknoloji ve sanatı iç içe sunmaktadır. Ankara’nın en gözde semtlerinden olan Kızılay da bulunan Rox Hotel Ankara yoğun iş görüşmeleri sebebiyle seyahat eden konuklar kadar, sadece Ankara’nın güzelliklerini yaşamak isteyenler için de beklentilerin fazlasıyla karşılandığı, dinlendirici ve ayrıcalıklı bir konaklamanın anahtarıdır. Ankara’nın kültürel zenginlikleri, gece hayatı ve eğlence seçenekleri sizi karşılamaya hazırlanıyor. Önemli şirket merkezleri ve alışveriş merkezlerine kısa bir yürüme mesafesindedir.

Şehrin tam kalbi olan Kızılay'da yer alan Rox Hotel Ankara; Adalet Sarayı, Ankara Valiliği, TBMM, Bakanlıklar, Elçilikler, Hastaneler, Kızılay AVM ve YHT Tren Garı gibi pek çok lokasyona yürüme mesafesinde hizmet veriyor.

Tesisin birbirinden konforlu odalarında klima, minibar, terlik, banyo ve kozmetik ürünleri, internet bağlantısı, masa, kablosuz internet, telefon, emanet kasası yer alıyor.

Otelimizde 14 Suite ( 35 m2 ) ,84 Standart ( 20-25 m2 ) olmak üzere toplam 98 oda bulunmaktadır. Misafirlerimize Lobby ve Odalarda ücretsiz kullanabilecekleri sınırsız internet hizmeti sunulmaktadır.